Klub Szachowy Geniusz jest Stowarzyszeniem propagującym grę w szachy więcej...

Otwarte Zawody Szachowe z cyklu Grand Prix "O Puchar Burmistrza Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy"


Punktacja Grand Prix luty-listopad 2012
Wyniki rozgrywek Grand Prix o "Puchar Burmistrza Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy" 8 listopada 2012

Grupa I do 8 lat


M.Nazwisko, ImięRank.SzkołaGP
1Borowiecki, Jan1000SP 293122,92
2Dalkowski, Jan1000SP 5363,23
3Kozłowski, Szymon1400SP 29354,15
4Sternik, Piotr1400SP 11853,40
5Seń, Rozalia1000ZPSM 451,39
6Szewczuk, Jan1000SP 19047,30
7Wojciechowski, Łukasz1000SP 5346,52
8Izydorzak, Wojciech1200SP 34138,54
9Posiadała, Jan1000SP 6533,51
10Fiszer, Bartosz1200P 38933,01
11Fiszer, Jakub1200SP 32128,41
12Staniszewska, Karolina1000SP 6523,21
13Bąk, Aleksander1200SP 11221,21
14Wolski, Grzegorz1000SP 26717,89
15Korczyc, Janek1000SP 6517,63
16Urbański, Filip1200SP 34117,53
17Seń, Mikołaj1000P17,40
18Grygorowicz, Stanisław1000SP 5317,27
19Ptak, Radosław1400SP Cząstkowo16,20
20Korcz, Michał1000SP 6515,25
21Orzechowski, Michał1000SP 32112,69
22Sierpiński, Michał1200SP 34112,61
23Czajkowska, Olga1000SP 26711,86
24Zajdel, Aleksander1000SP 26711,56
25Gralewski, Marcin1000SP 6511,50
26Rybiński, Kosma1000SP 7211,23
27Zabłocki, Kuba1000SP 26710,50
28Pietrzak, Michał1000SP 6510,20
29Markuszewski, Maksymilian1000SP 3419,44
30Gisko, Kuba1000SP 2677,33
31Świderski, Tymon1200SP 4156,85
32Radziszewski, Kuba1000SP 976,43
33Trepczyński,Stanisław 1000P5,75
34Brach, Kacper1000SP 655,22
35Bęben, Dawid1000SP 2934,39
36Rosińska, Marianna1000SP 654,39
37Drewik, Dominik1000SP 2094,17
38Czerwiec, Antoni1000SP 533,00
39Wiśniewski, Maksym1000SP 652,06
40Hochtaubel, Zofia1000SP 651,68
41Żmuda, Wiktor1000SP 651,68
42Przytuła, Sebastian1000SP 531,00
43Radziszewski, Adam1000SP 971,00

Grupa II ranking poniżej 1600

M.Nazwisko, ImięRank.SzkołaGP
1Herc, Jakub1400SP 80124,9
2Okrasa, Mateusz1000G 8695,78
3Basaj, Jakub1400SP 6587,08
4Kapłan, Mateusz1400SP 34185,61
5Seń, Tymoteusz1000ZPSM 469,2
6Urbaniak, Jakub1400G 10266,87
7Szewczyk, Jan1400SP 6564,45
8Żabolicki, Maciej1400SP 6553,65
9Hanke, Antoni1000G 8647,75
10Jędrzejczak, Sebastian1000SP 8037,57
11Kubak, Szymon1000G Stężyca30,81
12Barański, Jakub1200SOSW30,04
13Rzeszotarski, Paweł1400SOSW28,39
14Bieleń, Franciszek1400G 7726,28
15Świłło, Mateusz1400G 7718,86
16Hochtaubel, Antoni1200SP 6518,8
17Komorowski, Łukasz1000G 4217,09
18Jahn, Radosław1000SP 26316,93
19Rzeszotarska, Sylwia1250SOSW14,66
20Klan, Antoni1400SP 6513,67
21Wojnowski, Wojciech1400-13,67
22Krzyżanowski, Tymon1000G 7713,08
23Ptak, Jerzy1400SP Cząstkowo12,18
24Turliński, Dawid1000SOSW11,45
25Żydek, Remigiusz1200SP 2095,22
26Kamiński, Jerzy1000LO CXXII4,35
27Brach, Kacper1000SP 653,12
28Sternik, Joanna1000-2,06
29Pisarski, Piotr1400SOSW2
30Wiącek, Przemysław1000G 772
31Chabrowski, Daniel1000SP 531

Grupa III ranking od 1600

M.Nazwisko, ImięRank.SzkołaGP
1Kowalec, Maciej1800G 121152,92
2Kowal, Cezary1800LO III130,66
3Urbaniak, Karol1800LO 138116,99
4Lech, Leon1600-80,52
5Dziewulski, Jakub1600LO CXX60,04
6Rogala, Robert2000-56,2
7Gutek, Bartosz1800-42,4
8Kępa, Wojciech1800PW33,34
9Szewczyk, Krzysztof1600SP 6531,07
10Mika, Karol1600G 7730,39
11Zawalski, Michał1600G 7730,22
12Sałaciński, Michał1800LO 529,56
13Jahn, Krzysztof1600G 7728,38
14Kamiński, Łukasz1800-24,07
15Siuciak, Andrzej1600G 7719,79
16Powałka, Michał1600G 7711,36
17Wojnowski, Jan1600SP 32111,33
18Pacan-Milej, Kosma1600SP 511,23
19Ptak, Ryszard1600SP Cząstkowo9,87
20Okurowski, Michał1800-7,33
21Krasowski, Wojciech1600G 776,18
22Lech, Amadeusz1600LO5,73
23Skrzyński, Cezary1600SOSW3,92
24Rybak, Wojciech1600G 772

Regulamin Grand Prix 2012


CSS Template courtesy of DesignsByDarren
Valid XHTML 1.0 Transitional